Meist

Öeldakse, et igal inimesel on mingi anne. Midagi, mida ta teeb tõeliselt hästi ning mille tunneb ära tema hing. Kvaliteetsed värskelt röstitud kohvioad on meie kirg. Kogu ettevõte sai alguse isiklikust huvist, kasvades orgaaniliselt ja loomulikul teel üle-Eestiliseks ettevõtmiseks.

 

Täna toome maailma erinevatest piirkondadest kohviube Eestisse ning röstime need alles reaalsete tellimuste peale. See tagab värskuse ja parema kvaliteedi jõudmise igasse kohvitassi. Ka Sinu omasse. Vahet pole, kas jood seda hommikul ajalehe kõrvale, lõunapausil pea värskendamiseks või pühapäeval seda “Ideaalset Hetke” nautides.

 

Üks asi on ubade tellimine, kuid teine asi on nende õige röstimine. Erikohviga tuleb ringi käia äärmise teadlikkusega, sest erinevate piirkondade oad nõuavad kõik isemoodi töötlemist. See on käsitöö ja peen kunst, millega saavad hakkama ainult kogenud kohvimeistrid.

 

Best Beans Gourmet Coffee käsitsi röstitud kohviube saad usaldada. Peen maitse, rikkalikud aroomid ja värske röstimine tagavad imelise kogemuse. Väärt proovimist!